Išvyka į biblioteką

2026 metų gegužės 6 d. priešmokyklinės grupės ,,Seklytėlė” vaikai lankėsi bibliotekoje „Saulutė“. Išvykos metu vaikai susipažino su biblioteka, sužinojo, kas joje vyksta, kaip galima tapti bibliotekos lankytoju bei kodėl svarbu saugoti ir tausoti knygas. Bibliotekininkė vaikams papasakojo, kaip tinkamai elgtis su knygelėmis, kad jos ilgai išliktų tvarkingos ir džiugintų kitus skaitytojus. Vaikams buvo pristatytos įvairiausios […]
Minėjome Saulės dieną

2026-05-06 minėjome Saulės dieną. Muzikavome, sportavome, šokome ir smagiai leidome laiką!