Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190020968.

Išvyka į biblioteką

2026 metų gegužės 6 d. priešmokyklinės grupės ,,Seklytėlė” vaikai lankėsi bibliotekoje „Saulutė“. Išvykos metu vaikai susipažino su biblioteka, sužinojo, kas joje vyksta, kaip galima tapti bibliotekos lankytoju bei kodėl svarbu saugoti ir tausoti knygas. Bibliotekininkė vaikams papasakojo, kaip tinkamai elgtis su knygelėmis, kad jos ilgai išliktų tvarkingos ir džiugintų kitus skaitytojus. Vaikams buvo pristatytos įvairiausios knygos – nuo pačios mažiausios iki didžiausios bibliotekoje esančios knygos. Jie apžiūrėjo knygeles, skirtas patiems mažiausiems vaikams, vyresnių skaitytojų, iliustruotas suaugusiųjų bei vaikų pieštas knygeles. Vaikai susidomėję stebėjo skirtingus knygų dydžius, formas ir iliustracijas. Taip pat vaikai klausėsi pasakos apie vilką, kuriam labai patiko skaityti ir kuris itin saugojo savo knygeles. Pasaka priminė vaikams, kaip svarbu mylėti ir gerbti knygas. Po pasakojimo vaikai galėjo laisvai apžiūrinėti bibliotekos knygas, tačiau turėjo laikytis svarbios taisyklės – pavartytas knygeles grąžinti atgal į jų vietą. Vaikai buvo labai susidomėję, smalsiai vartė knygas ir dalijosi savo įspūdžiais. Daugelis jau išreiškė norą tapti tikrais bibliotekos lankytojais.

Skip to content